Dom położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, miejsce to ma wyjątkowe walory - ciszę i czyste górskie powietrze.

Doskonała baza wypadowa w góry:
- 200 m od wylotu Doliny Małej Łąki
- 1 km od wylotu Doliny Kościeliskiej /20 min pieszo/
- 100 m przystanek autobusowy
- 9 km wyciąg narciarski Witów-Ski

Kilka słów o Kościelisku:

Położone w malowniczym otoczeniu Tatr, Kościelisko można z całą słusznością nazwać jedną z kolebek polskiego narciarstwa. Wywodzi się stąd aż 38 zawodników zimowych Igrzysk Olimpijskich, co jest rekordem w skali kraju. Wieś słynie ponadto z ośrodka biatlonowego. Odbywają się tu liczne, prestiżowe imprezy sportowe, w tym Mistrzostwa Świata.

Kościelisko zapewnia dobre warunki do uprawiania narciarstwa biegowego, slalomowego i zjazdowego. Chociaż większość tutejszych tras zjazdowych przeznaczono dla początkujących narciarzy, miłośnicy białego szaleństwa, niezależnie od poziomu zaawansowania, nie będą się nudzić na tutejszych stokach. Narciarze mają do dyspozycji wyciągi na otwartych zboczach, jak również w niższych partiach gór.

Okolicę przecinają liczne, dobrze oznakowane ścieżki turystyczne. Niedawno wytyczono trasy dla rowerów górskich o łącznej długości 50 km i różnych stopniach trudności. Pedałując przez lasy, pola i wzdłuż grzbietów wzgórz okalających podhalańskie wioski, można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Zimą trasy rowerowe przekształcane są w szlaki narciarskie do uprawiania narciarstwa biegowego i slalomowego.

Najkrócej mówiąc, Kościelisko to niezwykle atrakcyjna miejscowość turystyczna, mogąca poszczycić się wielowiekową historią, autentyczną sztuką ludową oraz wspaniałymi zabytkami architektury podhalańskiej.